Dobio sam dijagnozu synovitis et tenosynovitis alia pa bih da vas pitam da li postoji neka terapija tabletama osim rapten duo koji su meni dali da pijem 2x1. I dva gela lioton i fastungel

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Upala ovojnica zgloba i tetiva može biti uzrokovana nekim infektivnim agensom, mehanički, u sklopu nekog reumatskog procesa itd.
      dobili ste nesteroidni antiinflamatorni lek, iz koje grupe ima puno lekova, brufen, diklofen, rapten, movalis, xeforapid, aflamil, rantudil, indocid, arcoxia, spedifen, dexomen itd.
      pacijenti na te lekove reaguju dosta individualno u smislu smanjenja upale i bola.
      ista situacija je sa gelovima i kremama, koji se koriste lokalno na bolno mesto u cilju smanjenja bola.