Dobar dan imam jedno pitanje. Naime, imam bolove u predelu desnog kuka već duže vreme, ali je bol u poslednje vreme dosta intezivan. Pojavile mi se i neke kvržice na zadnjem delu u gornjem delu debelog mesa. Sta može da bude. Na snimku mi je napisana dijagnoza coxarthrosis lat. Dex. Incipiens. Hvala

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Coxarthrosis l. Dex je degenerativno oboljenje desnog kuka- istrošenost zglobnih površina, kada dođe u fazu da jako boli, ne možete da hodate i bol vas budi noću leči se operativno- ugradnjom endoproteze kuka.
      kvržice koje pominjete ne bi trebalo da imaju veze sa navedenim oboljenjem. Mogu da budu reakcija na injekcije ako ste ih primali i još puno stvari.