Pre dve nedelje sam istegao unutrasnje ligamente kolena, nosio sam gips 8 dana i onda su mi ga skinuli od tada je proslo 9 dana ja sada osecam jake grceve u kolenu kada mi je noga savijena. Zanima me kada ce to prestati, kada cu moci da se vratim fudbalu i da li trebam nositi neke steznike?

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Ako ste sam oistegli ligamente kvalitetna fizikalna terapija pod kontrolom stručnog lica bi trebala da dovede do normalizacije kliničkog nalaza unutar mesec dana. Grčevi mogu biti raznih uzroka koji vaš lekar treba da ispita. Steznik nije potreban ako je ligament ceo i mišić spreman.