Postovani. Molim vas za misljenje. . . Imam uzasne bolove u prednjem delu kolena, uglavnom ujutru ali su poceli da se pojavljuju i u toku sna. . . Kod doktora mi je zakazano tek u januaru a do tad ne znam sta da radim. . . Molim vas da mi kazet sat mislite od cega me tako boli? Da napomenem da nisam sportista, sem sto ponekad vozim bicikli ali bol osecam i kad ne radim nista

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Veoma uopštene tegobe. Bol u predenjem delu kolena može izazvati sve od povrede do upale. Potrebno vas je pregledati i na činiti rtg snimak. Vidite da li vam pomažu analgetici brufen 3x 1 drag a 200 mg, uveče tople kupke pred spavanje, da li vam prijaju hladni oblozi, da li prilikom nekih aktivnosti bol prestaje ili se pojača, vozite bicikl svakodnevno bar 30 minuta i to sa postepenim spuštanjem sedišta te vidite da livam se bol na kon par dana smanjuje. . . . .