Dobro vece,na unutrašnjoj strani butine pre 2-3godine primetila sam izraslinu od oko 5mm poput viseceg mladeza ali u boji kože, nisam puno obracala paznju do skoro kada sam napipala da se to na kozi zadebljalo,dali mi možete reći o čemu se radi?

    Odgovoreno: 02. 03. 2022.
    • Poštovana,

      najverovatn da se radi o benignoj promeni koja se naziva fibroma mole. Da biste bili najsigurniji u to, neophodno je da se pogleda promena i dermoskopski i tako postavi dijagnoza. Ukoliko se radi o tome, vrlo brzo i efikasno se uklanja uz pomoć struje.

      Srdačan pozdrav

Komentari na pitanje: #195270

    • Hvala puno na odgovoru,pogledala sam na internetu kako izgleda slika Fibroma mole i podudara se sa onim što imam na butini,ali ću svakako posetiti dermatologa,hvala još jednom od srca.