Postovanje, imam problem sa noktom na palcu ruke, noktna ploca je pocrnela, nikakav udarac nisam imala, ne boli me, da li su to gljivice i kako se leci, unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106116

    • Pozdrav doktore! Prije mjesec dana sam operirala klempave uši i sad baš nisam zadovoljna operacijom jer su mi hrskavice dosta naglašene tj isturene i zanima me hoće li se to još tijekom vremena mijenjati s obzirom da je prošlo tek mjesec dana ili je to konačan ishod operacije? Konci su oni što se sami razgrađuju pa ih nisam skidala.