Postovani, juce sam povredio deo mladeza, ogrebao ga, dve tri kapi krvi i smirilo se. . . Sad mi deluje normalno, s tim sto je malo ispupcen, a mislim (nisam siguran) da dosad nije bio. . . Da li treba li da brinem? Inace, nalazi se kod zgloba sake. . .

    Odgovoreno: 08. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Ne treba da se brinete. Ako se mladez nije znacajno menjao pre povrede minimalne su sanse da moze biti opasan.
      ali svaki povredjeni mladez je potrebno dermoskopski prekontrolisati.
      gledajte na to kao na preventivu, idite na dermoskopski pregled, tamo ce se utvrditi da li je mladez stvarno povredjen i da li pravilno zarasta.