Poštovani, pre par nedelja mi se u predelu leve slepoočnice pojavila bubuljica (bar sam ja mislila da je u pitanju bubuljica) koju sam probala da istisnem ali nisam uspela. Ne povećava se, na dodir ne boli i podseća na grudvicu. Moja koža lica je inače sklona bubuljicama (imam 34 godine) ali ovako nešto mi se nikada nije dogodilo. Da li da se obratim dermatologu ili će vremenom proći?

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Na slici vaša promena ne deluja kao bubuljica. Moja preporuka bi bila da odete kod lekara, dermoskopijom bi moglo sa sigurnošću da se kaže o čemu se radi ako, lekaru ne bude odmah jasno kada vidi okom.
      ne treba da se unapred brinete, ali bolje je da odmah rešite dilemu o čemu se radi, i da li će samo nestati ili ga treba ukloniti.