Postovani, danas popodne sam povredio mladez na glavi, krvario sam par minuta i prestalo je. Bio sam blizu hitne pomoci, javio se njima, previli mi to flasterom i poslali kod koznog u nisu. Doktor u nisu nije nista preduzeo sem prepiane masti i snimanje za nedelju dana. Interesuje me dali povreda mladeza moze proci bez posledica. Mladez imam od kada znam za sebe, placast je i nikada nisam primetio bilo kakve promene na njemu. Molim vas da mi odgovorite jer sam se bas uplasio. Hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Nemate razloga za brigu. Mladež kada se povredi treba da se prekontroliše, što ste vi i uradili. S obzirom da su vas lekari pogledali i rekli samo da dođete na kontrolu za 7 dana, znači da je verovatno sa vašim mladežom sve bilo u redu, a da su oni želeli da ga vide kada se malo smiri. Povreda mladeža najčešće prolazi bez bilo kakvih posledica. I to što navodite da ga imate od kad znate za sebe, a da pritom do sada niste primetili promene na njemu, to je isto dobar znak.