1. Suva koža

    Pitanje broj: #151986

    Poštovani,

    Moj problem koji imam od svoje 18. godine su suva koža i bore smejalice oko očiju. Koju kremu i serum mi preporučujete?

    Odgovoreno: 03. 05. 2017.
    • Poštovana,

      Teško je da Vam konkretno odgovorim na to pitanje, bez pregleda i dodatnih informacija kao što je npr koliko godina imate sada. U svakom slučaju možete koristiti hidratantnu kremu jer ste naveli da imate suvu kožu, i Antirid kremu koja odgovara Vašim godinama. Što se antiaging procedura tiče možete razmišljati o botoxu za početak koji se pokazao kao najbolje rešenje za problem žena u zrelijim godinama. Ono što bih istakla kao prednost ovog tretmana je svakako prirodan izgled osobe bez efekta maske i "veštačkog" lica.
      Stojim Vam na raspolaganju za dodatna pitanja i informacije.