Postovani, Uradio sam sve moguce preglede za srce, ultrazvuk, nosio holter i bio kod 3-4 kardiologa al oni nista nisu videli osim sto su 2 holtera prikazala aspiratorne aritmije i preskoke od 28-50 max preskoka.

    Od skoro imam neku vrstu gusenja tj stezanja u vratu i koristim simbikort pumpicu od pulmologa i ako mi je spirometrina uredu i rengen pluca, ona misli da je alergeno.

    Posle sexa ili u zavrsetku sexa imam cudan otkucaj srca kao da se uspori srce i da jako udari u grudnu kost. Za to vreme koristio sam oksinometar i zabelezio da mi padne puls oko 50 otkucaja. Sta je problem sta moze da bude da mi se to desava u zavrsnom izdanju.