Postovanje!Godinama sam ziveo sa visokim pritiskom,koji mi nije smetao.Pre dva meseca 11.12 2018 uvece pritisak mi je bio 220/110.Internista mi je dao da pijem TRIAPIN 5mg i INDAPRES 2,5mg.Ove lekove sam zamenio ENALAPRILOM,jer su mi prethodni stvarali mucninu.Sa ENALAPRILOM često mi je mereni pritisak 140/100 ili 130/90. Doktor mi je dao AMLOGAL5mg u podne kako bi oborio srcani pritisak.,ali mi ON STVARA OTOK JEZIKA I MUCNINU.Kazite mi kojim lekom da zamenim AMLOGAL,jer mi ne odgovara?Pored lekova za pritisak pijem í SALAZOPORIN za spondilitis.HVALA

    Odgovoreno: 03. 02. 2020.

Komentari na pitanje: #161070

    • Hvala od srcaaa! Smela me je borba za zdravljem, pa vam ne zahvalih ranije! Ziveli zelim vam svo zdravlje ovog sveta. Bolje mi je!