Trombozu sam imala 2000.god. Bila sam godinu dana na terapiji Sintrom i nakon toga je sve bilo odlicno do avgusta 2020.kada mi se vratila tromboza. Sad sam na terapiji Xarelto 20mg. Nosim carapu citav dan, skidam je nocu. Evo vec pola godine tako i ne znam zasto nikako da mi se noga potpuno oporavi da mogu ponekad da prosetam bez carape. Cim nemam carapu ona pomodri. Interesuje me da li cu uspeti da se oporavim. Imam 41 godinu. Hvala

    Odgovoreno: 30. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #180713

    • Trenutno nisam u mogucnosti zakazati pregled u Jaris klinici, jer sam u CG, pa bih Vas zamolila ako mozete odgovoriti da li ke ovo uobicajen tok oporavka.