Poštovani, Koju terapiju biste mi preporučili za hroničnu ranu (poveću), trenutno koristim hidrogen, sirće 2% i detralex... U pitanju su udebljane vene pa sam dobio otvorenu ranu koja traje već više od 2 meseca. Na žalost nemam para za moderno previjanje ali ako smatrate da je to jedini način da se izleči drugačije bih posmatrao na ranu kao i lečenje?. Unapred hvala i svako dobro vam želim s porodicom iz subotice! P. S. Broj telefona mi je 0613127983 Nani Klener slobodno me nazovite ili pošaljite broj na koji vas mogu dobiti.

    Odgovoreno: 09. 12. 2019.
    • Postovani,

      potrebno je da se javite na pregled vaskularnom hirurgu a potom i plasticnom hirurgu, za to Vam je potrebna samo overena zdravstvena knjizica. Nije moguce otgovoriti Vam preciyno kako da negujete ranu bey detaljnog pregleda ali dok se ne javite vaskularnom hirurgu i plasticno hirurgu ranu previjajte Oktanisept rastvorom u nadleznom domu zdravlja.

      Srdacan pozdrav,

      dr Dragana Petrovic-Popovic