Postovani doktore pozitivna sam na Hla b27,40 i 60 da li mozete pomoci u zaustavljanju propadanja veziva i tkiva imam problem sa kolenom,tetivama a 50g.Hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2024.
    • Postovana,

      Potreban Vam je pregled gde ce se na osnovu anamneze, klinickog nalaza i laboratorijskih ispitivanja utvrditi o kojoj bolesti je rec.

      Tumacenje izolovanih laboratorijskih nalaza u reumatologiji nije moguce, zato sto ni jedna bolest nema jedinstveni laboratorijski marker.

      Srdacan pozdrav