mam problema s kicmom, kukovima, preponama. Prvo su bili problemi s donjim delom ledja pa se sada oseca teskobe u gornjem delu ledja. Kao tup bol. Dok bol u kukovima je vise izrazen kad lezim na boku, ne mogu duze od 5 minuta lezati u tom stanju, radjen je rendgen kuka gde se vidi ostecenje hrskavice. Radjen je i magnetna rezonance ls kicme gde dr po njegovoj proceni ne vidi neko teze ostecenje. Nalaz ima dug opis mogu poslati sliku da se vidi. Idem vec par nedelja na terapije fizikalne gde ne vidim neki napredak uopste. U isto vreme stomak mi je dosta nadut, osecaj teskobe u stomaku, zelucu. Kad me ledja bole isto se pojavi i teskoba u stomaku Radio sam analize urina i krvi pre nekih mesec dana kada sam imao iste teskobe u stomaku sve je bilo dobro. Imam kamen u zuci i psorijazu. Ne znam za koju granu medicine je moj problem.

    Odgovoreno: 19. 02. 2024.
    • Poštovani,

      Pošto imate gastrointestinalne tegobe najbolje je da krenete da se ispitujete kod gastroenterologa, naročito zbog kamena u žuči koji navodite. Nakon toga zakažite kod reumatologa zbog istovremenog prisustva psorijaze i tegoba sa zglobovima.

      Srdačan pozdrav

Komentari na pitanje: #222549