Poštovanje,ima Rejnoov sindrom,već godinama,nikad lečeno ,nikad ništa.Htela bih sada da proverim da li je ,možda,vezano za nešto od autoimunih bolesti,pa me zanima šta bi trebalo sve uraditi,da li to sve može kod vas i ,eventualno,koja bi cena bila otprilike?Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 01. 2024.
    • Postovana,

      Potrebno je da se utvrdi da li imate Rejno fenomen i ukoliko imate da li postoji kao stanje samo za sebe ili u sklopu neke od bolesti. Osim klinickog pregleda i osnovnih laboratorijskih analiza, znacajno je da se uradi kapilaroskopija.

      Srdacan pozdrav