dobar dan, ocu su ostecena kolena. ima 71 godinu 192cm/106kg i krece se ali sporo.

    kod kog doktora treba da ga odvedem? sta da pitam tog doktora? sta on treba da pogleda i koje preglede da urade da mi kazu kakvu terapiju/zahvat nesto trece?

    odakle da pocnem

    Odgovoreno: 25. 10. 2023.
    • Poštovana,

      Prema podacima koje ste dali najverovatnije se radi o oštećenju hrskavice zglobova kolena kod Vašeg oca. Ukoliko već niste, uradite osnovne laboratorijske rezultate (brzina sedimentacije, kompletna krvna slika, biohemijske analize) i rendgengrafiju kolena iz dva pravca.

      Srdačan pozdrav