Dobar dan zovem se Jovica Zivkovic imam 71 godinu imam problem sa bolovima 7 kicmi krstima kukovima koleni ma desnom ramenu rucnim zgobovima terapije sam imao razne po savetu reumatologa ali slabo uspesne. U familiji niko nije imao taj problem. Bolest se pocela javljati pre dve godine. Molim vas za vas savet. Unapred zahaljum. Spostovanjem Jovica Zivkovic

    Odgovoreno: 28. 09. 2023.
    • Poštovani Jovice,

      Iako ste dali dosta informacija o svom stanju, potrebno je da Vas pregleda lekar. Neophodno je da objasnite u kojem delu dana su prisutni bolovi, da li osećate jutarnju ukočenost u zglobovima, da li Vaši zglobovi otiču... Osim toga lekar će od Vas tražiti da uradite laboratorijske analize.

      Srdačan pozdrav