Postovanje. Vidjela sam Vasu preporuku na ovoj stranici. Pisem Vam iz Banja Luke za majku. Imam problema sa kostima-reuma. Radila je nalaz ro/ssa at koji iznosi 30,4 i tako je stalno. Nocu ne moze da spava od bolova. Pokusavala je sve i svasta, od terapija, doktora ali pomaka nema. Mogu da je porucim kod Vas? Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 03. 07. 2023.
    • Poštovana,

      Možete zakazati pregled koristeći se kontaktom na ovom sajtu. Potrebno je da na pregled donesete sveže laboratorijske nalaze koji uključuju: sedimentaciju eritrocita, C reaktivni protein, kompletnu krvnu sliku sa leukocitnom formulom, biohemijske analize (AST, ALT, GGT, ALP, urea, kreatinin, K, CK, LDH), nalaz urina. Osim ovih nalaza potrebno je da donesete dosadašnju dijagnostiku koju ste preduzeli kod lekara koje ste posećivali.

      Srdačan pozdrav,

      Dr Ivan Jeremić