Postovani

    Uradila sam Imunoloski test i rezultat je IgA 3.45 IgM. 2.32 IgE. <4.3 IgM 15.00 B2 Microglobulin 1,24 C3 1.430 C4 0,180 Anti-Cardiolipin IgM (ACA-M) 13.81 Anti-Cardiolipin IgA(ACA-A) 12,76 Anti-B2 Glycoprotein IgG B2GPIG. 5.53 Anti -B2 Glycoorotein IgM B2GPIM 3,85 Anti CCP Antitijela protiv cikličnih citrulinskih peptica (Elisa test).

    Molim za Vase misljenje. Postoji li mogucnost na osjetljivost na gluten na osnovu navedenih rezultata .

    Imam vec godinama problema sa upalama na zglobovima, anemijom ,prolivom,nadutost kao i sa ginekoloskim problemima (ginekolog kaze da mi nešto crpi jajnike).

    Unaprijef hvala za odgovor