Dobar dan. Bila sam kod Vas na kontroli 8.marta. Promenili ste mi terapiju. Pijem Flazak. Lek ne mogu vise nigde da nadjem da kupim jer ja nestasica. Sta da radim. A i u medjuvremenu mi je stigla biopsija pljuvacnih zlezda. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 22. 06. 2023.
    • Postovana,

      Potrebno je da dodjete na kontrolu kako bih Vam dao odgovarajuce lekove. Ukoliko iz nekog razloga nemate zakazan termin kontrole ili Vam

      je on promenjen molim Vas da se preko kontakt telefona Instituta javite kako bi organizovali pregled.

      Srdacan pozdrav,

      Dr Ivan Jeremic