Поштовани, Молим Вас да ми кажете оквирно да ли је ово добар резултат, Хвала.

    Odgovoreno: 13. 06. 2023.
    • Postovani,

      Nazalost samo na osnovu ovih rezultata, a bez klinickog pregleda i dopunske dijagnostike ne mogu Vam reci nista detaljnije.

      U medicini moramo da se izrazavamo precizno, a ne okvirno.

      Nalaz koji ste poslali se tice ispitivanja markera za veliki broj autoimunskih, ali i ostalih hronicnih bolesti i stanja. Takodje ovakav rezultat moze imati i potpuno zdrava osoba.

      Hvala sto ukazujete poverenje ovom sajtu, molim Vas da dopunite Vase pitanje. Najbolje bi bilo da konsultujete lekara u ordinaciji.

      S postovanjem,

      Dr Ivan Jeremic