Dobar dan. moja sestra ima velikih problema sa bolovima u zglobovima i oticanjem... radila je neke analize privatno ovde u Italiji.. .. a reumatologa trenutno nema ovde... sta moze da bude... nemamo ovde koga da pitamo a da zna... mora da ceka mesec dana za reumatologa.. ima strasne bolove. Saljem analize kao prilog. Hvala puno

    Odgovoreno: 03. 05. 2023.
    • Poštovani,

      Nažalost podaci koje ste dali nisu dovoljni da bi se reklo nešto više o reumatološkom stanju Vaše sestre. Ukoliko ima izražene bolove potrebno je da se javi lekaru opšte prakse koji će joj dati terapiju za bolove.

      Srdačan pozdrav,

      Dr Ivan Jeremić