Dobro vece dr,jedno potanje,moja mama ima problem sa zglobovima,na rukama je bole i naticu zglovovi(laktovi),problem postoji vec duze,bole je i zglobovi na kolenima.sta raditi,unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 01. 2023.
    • Poštovana,

      Tegobe koje ste naveli da ima Vaša mama nisu dovoljno specifične, pa je potrebno da se pacijentkinja pregleda. Na pregled je potrebno da donesete

      sveže laboratorijske analize kao što je sedimentacija eritrocita, C-reaktivni protein, kompletna krvna slika, biohemijski parametri: urea, kreatinin, transaminaze,

      kao i nalaz urina.

      Srdačan pozdrav,

      Dr Ivan Jeremić