Zeljela bih znati sta znaci kada muskarac tvrdi da voli zenu s kojom zivi ali ipak radije izabire samozadovoljavanje prije vodjenja ljubavi.Za vrijeme vodjenja ljubavi gubi erekciju. Erekcija je pravilna kada ne masturbira, ali uporno ne zeli prestati s masturbacijom.
    Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • To moze biti samo seksualna predigra i ako vama ne smeta, onda to nema nikakav poseban znacaj. Ako vam smeta i ako remeti vase seksualno zadovoljstvo, onda je bitno da li ste mu rekli ili ne sta mislite i osecate povodom toga. Ako niste, treba to da uradite, mozda ce se nesto promeniti. Ako jeste, onda izgleda imate problem. Moze da se desi da ga bas briga za vase potrebe, ali moze i da se desi da ima problema sa potencijom jedino tokom seksualnog odnosa. U tom slucaju bilo bi dobro da se javite seksologu.  Muskarci mogu imati i selektivni problem potencije pa se desava cak da sa svim drugim zenama mogu da imaju odnose, osim sa onom do koje im je stalo jer tada previse ocekuju od sebe, raste napetost, ali na zalost opada potencija. Hocu da kazem, da ovaj problem ne mora da znaci da vas partner ne voli i ne postuje. Sta je zaista u pitanju, na osnovu ovih podataka nisam u mogucnosti da vam kazem.