1. Otok i bol na mestu ožiljka nakon operacije gangliona na ruci

    Pitanje broj: #157611

    Poštovani,

    Imala sam ganglion na ruci. Urađena je hiruška operacija pre mesec dana. Ožiljak je još uvek natečen i bolan i boli me kad zatežem palac ili savijem šaku to jest zglob. Mojoj doktorki to ne izgleda baš najbolje. Dala mi je uput za kontrolu na vma gde je i rađena operacija. Inače na vma su mi rekli da kod njih nemam nikakvu kontrolu da previjanje i skidanje konce obavljam u Mladenovcu. Da li da odem na kontrolu i da li je to normalno da boli i da je natečeno malo i da boli pri dodiru ožiljka?