1. Botoks na borama na čelu

    Pitanje broj: #158047

    Poštovani,

    Imam 45 godina i htela bih da uradim botoks na borama na čelu. Na šta treba da budem spremna i kako da ne dobijem onaj mumificirani izgled bez mimike? Šta da kažem plastičnom hirurgu koji će mi ovo raditi?

    Odgovoreno: 03. 07. 2018.
    • Poštovana,

      Potrebno je samo da se obratite specijalisti plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije. Možete spomenuti da želite što prirodniji izgled i efekat. Nama je svakako glavni cilj da osoba izgleda podmlađeno ali prirodno, i da bude u mogućnosti da ekspresijom mišića lica pokaže svoja osećanja. Signurno ćete biti zadovoljni posle tretmana botoxom.