Poštovani doktore Đermanov, imam indikaciju za operaciju spuštenih kapaka. Moj izabrani lekar je pokušao da mi zakaže pregled kod Vas u KCV preko IZIS-a, ali bezuspešno. Da li postoji mogućnost ličnog zakazivanja pregleda u KCV i kako? Hvala puno na odgovoru. Srdačan pozdrav, Biljana Marjanović

    Odgovoreno: 27. 12. 2022.

Komentari na pitanje: #206312

    • Poštovana, zahvaljujem se na odgovoru, ali nije u pitanju estetski zahvat, već operacija ptoze, s obzirom da kapci naležu na trepavice i smanjuju vidno polje i značajno utiču na povećanje dioptrije.....