Postovani,

    interesujem se za operaciju gornjih kapaka. Procitala sam da se ista moze izvoditi u lokalnoj i totalnoj anesteziji, pa me zanima sta je vasa preporuka? Konkretno sam pacijent koji nema strah od operacija i slicno, ali imam jako veliki problem da se “uznemirim” kada mi neko radi bilo sta oko očiju, iz tog razloga se raspitujem za totalnu anesteziju.

    Da li zahvat trajno resava problem, i koliko traje posoperativni period oporavka?

    Unapred hvala,

    Ivana Gajic 0638659089