Poštovanje doktorka. Da li je kod Vas u KBC Zvezdara besplatna operacija nosa? Iz Kruševca sam. Imam 22. godine i malo veću grbu na nosu, koja mi stvara komplekse i smeta mi.

    1. sam polomila nos prilikom nesreće i kad sam trebala da odem na ispravljanje, morala sam da ostanem na odeljenju i nos mi je ostao kriv. Imam visoke profile, širok je i jako ružan.. Trenutno nemam tu mogućnost da operišem nos, a to mi je životna želja! Čula sam da postoji besplatna operacija, ali sam neupućena. Istraživala sam i videla da je to moguće kod Vas. Dok ne pitam ne znam. Srdačan pozdrav.