1. Šta je dermatofibrosarkoma protuberans?

    Pitanje broj: #168298

    Želela bih samo da pitam da mi neko pojasni šta je tačno dermatofibrosarkoma protuberans? Dobila sam nalaz sa imunohistohemiske analize, to sam operisala pre 7 godina i sada mi se opet pojavilo na leđima kod kičme na istom mestu veličine je zelenog oraha. Pa me samo zanima šta je ta dijagnoza i koliko je opasna. Pošto zbog situacije u zemlji ne mogu doći ni do jednog lekara, zanima me kom lekaru pripada ta oblast?

    Odgovoreno: 12. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #168298

    • Marijela Prole 12. 04. 2020.

      Problem je sto sam se obratila njima i oni su rekli da to nije za nji ,i poslali me na imunohistohemisku analizu.

      Hirurg je takodje rekao da to ne zeli da operise. Mene samo zanima sta je ta dijagnoza, ako neko moze da mi kaze?