Ispod pazuha vec odavno imam kuglicu, doktoru sam otisla kada sam imala 16godina, rekao mi je da je to neki uvecan limfni cvor, to i dalje tako stoji, sada imam 25 godina, s tim da mi se to uveca i bude mi bolno ispod pazuha nekoliko dana pred menstruqciju, da li bi trebala da se brinem zbog toga?

    Odgovoreno: 01. 06. 2021.

Komentari na pitanje: #183787

    • Marija Tadic 01. 06. 2021.

      Bila sam na ultrazvuku dojki prije godinu dana, doktorica mi je prelazila i preko pazuha. Rekla mi je da imam cisticne dojke, da to nije nista puno strasno