1. Upala dojke

    Pitanje broj: #154219

    Poštovani doktore, molim Vas da mi protumačite postavljenu dijagnozu: masa duktealnih epitelnih ćelija bez etipije, masa limfocita i granulocita. Cystis glandulae mammae inflammata.
    Posle dužeg vremena sada mi je stanje mnogo pogoršano, imam veliku kvrgu na desnoj dojci i oko nje su počele da se stvaraju neki sitni čvorići, kakvo je vaše mišljenje šta dalje da radim?

    Odgovoreno: 17. 12. 2018.
    • Poštovana,
      Inicijalna dijagnoza je bila upala dojke, ali s obzirom na novi momenat u smislu mase u desnoj dojci potrebna je dodatna dijagnostika u vidu UZ-a dojke ili mamografije.