Postovani, u prilogu sam vam dostavila poslednji izvestaj lekara koji je moj otac dobio sa orl onkologije. $ februara ima zakazano na pulmologiji. Da li mislite da ce biti u mogucnosti da dobije 3 hemio- terapiju. Pod jakim je bolovima i lekovima za bolove, na antibioticima je da bi mu spustili tempetraturu koju ima, krvna slika mu je prosle nedelje bila hemoglobin 132, a eritrociti 4, 4 milona. Ali na grlu mu se to raste neverovatnom brzinom. Unapred zahvalna, jaga

    Odgovoreno: 21. 03. 2019.
    • Ukoliko je lokalan nalaz u pogorsanju i ukoliko pacijent ima akutnu infekciju, sanirati infekciju, a potom promeniti specificno onkolsoko lecenje shodno opstem stanju-radi se o progresiji bolesti.