Postovani doktore, moja dijagnoza koju sam dobio posle intervencije 31. 01. 2013 je: carcinoma basocellulare exulceratum et infiltrativum mucosae labil oris et texti fibrosi et muscularis. Ako mozete da mi ovo pojednostavite da mogu da razumem, i sta vi licno mislite. Puno pozdrava i hvala

    Odgovoreno: 05. 05. 2019.
    • Imate vrstu raka koze, koja je jako destruktivna lokalno ali se ne siri na druge organe. Nakon radikalne operacije potrebne su kontrole kod plasticnog hirurga.