Povremeno mi se javlja curenje iz leve dojke u vidu vodene kapljice providne je boje i to se javi jednom do dva puta u mesec ne vise. Nekada to sam primetila da se javlja u zadnjih godinu dana ali to ne svakog meseca. Ne ostavlja nikakav trag na majci kada se osusi. Interesuje me da li je to alarmantno? Ne pijem nikakve lekove da bi mogli da prouzrokuju tako nesto, niti imam neke grudvice na da dojci. Rodila sam dvoje dece i oboje su dojena. Niko u porodici nije bolovao od bolesti raka dojki. Unapred hvala, natasa

    Odgovoreno: 05. 05. 2019.
    • Uradite mamografiju ionako ulazite u godine kada treba poceti skrining na rak dojke, takodje preporuka je uciniti preglede ginekologa sa kolposkopijom jednom godisnje i naravno test na okultno krvarenje iz stolice-time ste napravili fin onkoloski skrining. Ne ocekuje nista strasno.