1. Infekcija bubuljice na vratu

    Pitanje broj: #154419

    Poštovani, na vratu mi je izašla bubuljica koja se posle posete gradskog bazena inficirala. Mazala sam flogocid i redovno čistila tonikom za lice. Bubuljica je nestala ali mi je na tom mestu ostala "kuglica" veličine manjeg zrna graška. Ne može ništa da se iscedi, niti je upaljeno, ne smanjuje se niti se povećava. Možete li da mi preporučite neku kremu ili mi savetujete da odem kod dermatologa? Pozdrav!

    Odgovoreno: 21. 11. 2017.

Komentari na pitanje: #154419

    • David Savic 19. 04. 2024.

      Imam bubuljice na vratu već 4, 5 meseci. Prolaze pa ponovo dodju. Može li neko odgovor, kako se rešiti?