Poštovani. Operisala sam tumor dojke, prosla sam cikluse hemoterapije i radio terapije. Trenutno sam na femozolu. Imam mladez (2x2.5cm) benignih karakteristika na vratu dimenzija za koji onkolog predlaze da uklonim. Mozete li mi dati vase misljenje. Ili ako gostujete u Podgorici postoji li sansa da me pregledate?

    Odgovoreno: 02. 03. 2024.

Komentari na pitanje: #223152

    • Poštovani, Operisala sam tumor dojke, prošla sam cikluse hemoterapije i radio terapije. Trenutno sam na femozolu. Imam mladež (2x2.5cm) benignih karakteristika na vratu dimenzija za koji onkolog predlaže da uklonim. Mozete li mi dati svoje mišljenje ili ako gostujete u Podgorici postoji li šansa da me pregledate?