Postovanje, profesorka! Imam pitanje za ćerku: ima ns laktu mladež, koji po boji se razlikuje od ostalih mladeza po tjelu. Bili smo na pregledu kod dermatologa u Beogradu i ona je rekla da vrlo retke slučajeve melanome kod dece. Ali ja ipak se sumnjam. Ako je bitno iz mladeza raste dlaka. Koje je vase mišljenje: kako često moram da idem na pregled sa njom?

    Odgovoreno: 04. 12. 2023.

Komentari na pitanje: #219350

    • Dobro veče! Zanima me da li vama suspektno izgleda ovaj mladež? Ćerka ima 8 godina. Hvala mnogo!