Postovanje. Dete od 9 godina ima na palcu veliku ja mislim da je bradavica, tvrdo je i boli na dodir, ima kao i neke crne tackice po vrhu. Svakako cemo ici kod dermatologa, da li mozete samo da mi kazete sta nas ceka sa tim i nacin koji se uklanjaju? Hvala puno na odgovoru. Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 22. 10. 2022.

Komentari na pitanje: #203729

    • Postovani, ja se izvinjavam ako mozda vise puta pisem, jer nisam sigurna da li sam dobro poslala sliku. Moj sin od 9 godina ima na palcu noznom bradavicu(ja mislim d aje bradavica, ali mozda i nije). Poslacu vam sada sliku u prilogu. Boli ga na dodir i raste...Tvrda je promena i hrapava po povrsini. Hvala unapred na odgovoru.