Imam ispod kože izražena masna tkiva, i tvrda i meka. I moj otac je to imao. Imam 59 godina i moje pitanje je vrlo jednostavno, da li postoji način tj. tretman da se ove potkožne izrasline povuku tj. nestanu. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 09. 10. 2020.
    •

      Postovani,

      ne postoji jedini načini lečenja je operativni. Predlažem da uradite ultrazvučni pregled tih mekotkivnih promena odnosno lipoma i potom se javite na pregled specijalisti plastične, rekonsturktivne i estetske hirurgije koji će odlučiti kojom dinamikom je neophodno odstraniti promene

      Srdačan pozdrav,

      Mr sci meddr Dragana Petrović-Popović