Otklanjanje bradavice urasla na gornjem delu ruke (ispod prstiju) oko 3cm duboka koja cena zahvata pitam za oca rodj.21.06.1948.

    Odgovoreno: 24. 06. 2020.
    • Postovana,

      ako Vas otac nije u mogucnosti da dodje na pregel, postavite ponovo pitanje i fotografiju promene, probacu preciznije da odgovorim. Za sve informacije o cenama mozete se obratiti sajtu Stetoskop ali su cene orijentacione prirode jer se pacijent mora prvo klinicki pregledati radi postavljanja pravilne dijagnoze,

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic