1. Kako sanirati posekotinu

    Pitanje broj: #168112

    Posekla sam prst na staklu od čaše, ali rana me boli, naročito pri pokretu ruke. Rana je duboka i konstantno stavljam obloge od kamilice, ali mi baš ne pomaže. Da li da koristim nešto drugo da mi ta rana zaraste ili da se javim lekaru?

    Odgovoreno: 08. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #168112

    • Milica Zivkovic 08. 04. 2020.

      U kom kartonu pise da sam primila tri doze u odredjenom vremenu – против дифтерије, тетануса и великог кашља. Di te Per, Di te i di te pro ad je obolezenu. Dali ne treba da idem kod lekara i ako me prst boli pri pokretu, da dezinfikujem ranu i stavljam flaster

    • Milica Zivkovic 08. 04. 2020.

      Mogu proveriti na kartonu vakcinacije na staroj knjizici da li sam primila, posto do domaz dravlja ne mogu trenutno. Hvala, pozz