Postovani, Izvinjavam se ako nisam na pravoj temi. Pre mesec dana sam se udarila u nogu, na potkolenici, nije bio jak udarac, ali me je bolelo i izasla je modrica koja se povukla posle nedelju dana. Nije me ometalo u hodu, medjutim skoro sam primetila da imam jos ispod koze kao malu neravninu, rekla bih kao otok ispod koze koji me malkice boli na dodir. Pocela sam da mazem lioton 1000. Samo bih pitala da li je normalno da se nije povuklo posle mesec dana? Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 02. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #180879

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 07. 04. 2021.

      Poštovana, Odlično. Potrebno je samo strpljenje i sve će poroci! Srdacan pozdrav!

    • Postovani, hvala Vam na odgovoru. Juce sam uradila kolor dopler nogu. U nalazu pise: Na magistralnim i zavrsnim arterijskim krvnim sudovima obe noge ne uocavaju se aterosklerotske promene, bez hemodinamskih efekata te se registruju trifazicni spektri odgovarajucih brzina. Venski krvni sudovi tj duboke i povrsne kompresibilne, urednog spektra protoka, bez znakova DVT i PVT. Ušće obe ASM kompetetni. U srednoj trećini d.potkolenice manje kontuziono ognjište.

      Ja mažem hepatrombin,