Zdravo, imam problem sa uvecanim unutrasnjim i spoljasnjim usnama... ne stvara mi to neki problem osim ne sigurnosti, imam 20 godina i ne znam da li ie to normalno i da li se jos neko susrece sa ovakvim problemom...

    Odgovoreno: 07. 08. 2022.

Komentari na pitanje: #201064

    • Dobar dan, radila sam abortus prije 4 mjeseca medjutim imala sam blage bolove u lijevoj nozi i to je proslo, medjutim sad bas imam jake bolove odjednom. Kao da je isijas pa ne znam da nije zbog abortusa kad je radjen, mozda neki nerv?