Postovanje , vec godinu dana mozda i vise imam natecene lojne zlezde ispod pazuha.Ne osecam nikakav bol i zivim normalno.Nemam temperaturu , nisam izgubila kilazu. Nemam nikakve druge simptome raka dojke .Medjutim ovo ne prolazi i sad se bas plasim sta je u pitanju i kako da se to izleci. Bila bih vam jako zahvalna na pomoci Jako se plasim ne znam sta je u pitanju

    Odgovoreno: 25. 06. 2022.

Komentari na pitanje: #199525

    • Marija Vucetic 25. 06. 2022.

      posto ne znam da li vam je stigla slika zelim da vam posaljem da vidite kako izgleda. Da li mi mozete reci kolika je verovatnoca da imam rak dojke ili neku ozbiljnu bolest.Ja sam potpuno zdrava i zivim normalno . imama jak imun sistem i skoro nikada ne idem kod lekara,Takodje niko u mojoj porodici nema rak .Hvala vam na brzom odgovoru-.