1. Smanjenje vagine

    Pitanje broj: #150983

    Poštovani,

    Interesuje me cena smanjivanja vagine?

    Hvala

    Odgovoreno: 23. 04. 2017.
    • Poštovana,

      Za takvu operaciju je potreban detaljan klinički i ginekološki pregled kao i neke dodatne analize, i tek nakon toga se može doči do zaključka da li ste Vi kandidat za ovu vrstu rekonstruktivne operacije. Naravno, uz detaljan razgovor o Vašim potrebama i razlozima za ovu operaciju. Iz svih ovih razloga Vam ne mogu reći preciznu cenu.
      Stojim vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja i konsultracije.