1. Smanjenje ožiljka

    Pitanje broj: #149683

    Poštovani,

    Kako može da se smanji ožiljak 2 mm od posekotine star 10 meseci prirodnim putem?

    Odgovoreno: 23. 04. 2017.
    • Poštovana,

      Na ovoj slici ne vidim dobro o kakvom se ožiljku radi. Molim Vas postavite ponovo kvalitetniju fotografiju. U svakom slučaju ožiljak iziskuje detaljan klinički pregled i razgovor, te Vas savetujem da odete na pregled kod plastičnog hirurga. Do tada svakako možete koristiti neki od preparata za tretiranje ožiljaka koji postoje na našem tržištu. Ukoliko je neophodno ožiljak se može tretirati i hirurški, ali ako je vaš veličine 2 mm kako navodite, smatram da će tretman odgovarajućim preparatom za ožiljke biti sasvim dovoljan.