Dobar dan,gospodine prim.dr.Zivanovic,imam problem sa desnim kolenom,radila sam neke vezbe pre par dana i od tada kada silazim niz stepenice, imam osecaj kao da ce koleno da pukne,mada kada se duze setam,manje me boli,mada mi se pre desavalo kao da hoce da mi se izvrne kada napravim neki nagli pokret.Da li je to opasno i da li trebam mozda vise da se fizicki aktiviram ili da unosim vise kalcijuma ili je to mozda povezano sa ravnim tabanima?Unapred zahvalna Milica

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Bol i osećaj nestabilnosti kolena pri silasku niz stepenice i hodu nizbrdo mogu da budu znak povrede miniskusa. Potrebno je da Vas pregleda oprtoped i odredi da li je potrebno dalje ispitivanje, mirovanje ili fizikalna terapija